در مورد IGTV

مقدمه در مورد IGTV

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز سایت بلاگ ایکس. امروز همراه شما هستیم با محتوای در مورد IGTV که با این پست به شما میخوایم در مورد این که چطوری میتونید از این طریق بازدید های بیشتری جذب بکنید باهاتون صحبت بکنیم و چرا در IGTV تعداد ویو مهم نیس در ادامه همراه ما باشید یادتون نره فالومون کنید.

 

 

امکانات ای جی تی وی

به ای جی تی وی دقت کنی دو مدل اینسایت داره که یکی اینسایت معمولی هست که هر پستی اون رو داره و یکی دیگه اینسایت اختصاصی ای جی تی وی هست که اونو نسبت به پست برتری میده این اینسایت چیکار میکنه و چرا باید این بخش از اینستاگرام دوتا اینسایت داشته باشه پس خیلی مهمه که این اتفاق افتاده در ادامه بررسی میکنیم . همراه ما باشید 🙂

 

 

زمان بازدید مهم تر از تعداد بازدید

در ای جی تی وی اینستاگرام مقداری از یوتویب تقلب کرده به این شکله که میزان نفراتی که پست رو میبینن اصلا براش مهم نیست و توجه اصلی اون روی افرادی که میان چند دقیقه ای یک ویدئو رو میبنن هست پس سعی کنید ویدئو هایی رو بسازید که کاربران تا آخر اون ویدئو همراه شما باشن و میخ کوب ویدئو شما بشن تا براشون لذت بخش باشه دیدن و بمونن تا آخر آی جی تی وی شما.

 

 

نکته کلیدی

اینستاگرام تمامی حرکت های شمارو ثبت میکنه و بررسی میکنه پس همیشه سعی کنید کاربران رو هی درگیر پست هاتون کنید تا بیان و باهاتون تعامل کنن. برای مثال کاربری که میاد برای چند بار یک پستت رو میبینه باعث میشه که از نظر اینستاگرام این پست جالب به نظر برسه تو اکسپلور خودت و فالوور های خودتم به نمایش بزاره چون اینستاگرام خیلی هوشمنده مثل یک انسان عقل داره الگوریتمش.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   گوگل شمارو میلیارد میکنه

 

 

تکنیک موندن کاربر تو ویدئو

برای این که مخاطبت رو بتونی نگهداری کافیه که اول ویدئوت قسمت جنجالی از ویدئوت رو نشون بدی و با یک لودینگ بری از اول ویدئو نشون بدی و کاربر مشتاقانه به ویدئو نگاه کنه تا به صحنه جذاب و باحال ویدئوت برسه پس سعی کن با سلام و حال و احوال خشک و خالی شروع نکنی اینجوری کاربر انرژیش میره و اصلا حوصله نداره ویدئو تا آخر ببینه خود منم همینجوریم ویدئو سریع باید کارو تموم کنه.

 

 

نتیجه گیری

با تشکر از این که تا اینجا همراه ما بودید. سعی کردیم از این به بعد اسلاید های کوتاه تر بزاریم که شما زیاد اذیت نشید خوشحال میشیم نظرتون رو در مورد این پست بهمون بگید. سعی کردیم پستی بزاریم که براتون هم کاربردی باشه و هم وقتتون زیاد نگیره اگه خوشتون اومد مارو به دوستانتون معرفی کنید و لایک و کامنت هم برامون بزارید 🙂 روز خوبی رو داشته باشید