چرا فروشگاهم فروش نداره؟

مقدمه چرا فروشگاهم فروش نداره؟

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران همراه تیم بلاگ ایکس. در محتوای چرا فروشگاهم فروش نداره؟ به شما میخوایم دلایلی رو بگیم که باعث میشه شما از فروش کمی برخوردار باشید . لطفا تا آخر این پست همراه ما باشید و یادتون نره مارو فالو کنید چون تنها حمایت شما با خوندن این پست همینه 🙂

 

 

بهونه گیری

برای این که بتونی فروش بیشتری داشته باشی باید تنبلی کنار بزاری ما تو مغازه یک ساعت کاری مشخصی داریم مثلا 9 صبح تا 9 شب به این شکل هرکسم که میاد خریدش رو میکنه یا خوشش نیاد نمیکنه ولی تو فضای انلاین ما باید حواسمون باشه به مشتری ها سوالات رو پاسخ بدیم و اعتماد مشتری رو جذب کنیم و مشتری سفارش بده پس ساعت کاری معنی خاصی نداره و مشتری خوشش نیاد با یک کلیک از سایتت میره.

 

 

تحویل کالا

بیشتر فروشگاه های اینترنتی و یا همین تو اینستاگرام روزای خاصی رو برای ارسال محصول انتخاب میکنن که این کار غلطه مثلا فردی دوشنبه ها فقط محصولات رو به اداره پست میبره ولی فردی که سه شنبه سفارش داده تکلیف چیه؟ تا هفته بعد منتظر بمونه تازه محصولش پست بشه؟ تا چند روزم به دستش برسه خیلی تایم زیاد میشه و قطعا من خودم محصول دیر برسه دیگه به اون فرد سفارش نمیدم .

 

 

تولید محتوای حرفه ایی

باید سایت داشته باشی تا بتونی محصولت رو کامل ارائه بدی و همه ببین نه این که 4 تا صفحه بسازی فقط هر روز محتوا بزار محصول بزار تا مخاطب بیاد باهات تعامل کنه ببینه تورو ازت سوال کنه و بهت اطمینان کنه و خرید رو انجام بده . عکس های با کیفیت مناسب قیمت ها بروز و به صورت کلی محتوایی که اصولی باشه تولید بشه تا مخاطب هر سوالی داره با خوندن اون توضیحات حل بشه سوالش.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   الگوریتم های باغ وحشی گوگل

 

 

ضمانت محصول

ببین برای شروع کار لازمه نظر مشتری جلب بشه حتی باعث ضرر کردنت بشه به مشتری این امکان بده بتونه محصول رو برگشت بده و یا ضمانت نامه برای محصولاتت ایجاد کن ، حتی میتونی به عنوان یک امکان به بخش پرداختت یک گزینه بزاری ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز هرکس میخواد با 10 هزار تومان هزینه اضافه این امکان رو داشته باشه تا مشکلی پیش اومد بتونه محصول رو برگردونه .

 

 

فرایند خرید

خب نکته آخری که بهت میگم خیلی نکته خوبیه شما فرایند خریدت رو هرچی کوتاه تر کنی مشتری راحت تر انجامش میده و تجربه خوبی بدست میاره از فروشگاهت بازم سفارش میده پس تا میتونی مراحل رسیدن به تکمیل سفارش رو کوتاه کن و قطعا درگاه و… رو بررسی کن که سالم باشن و مشکل نداشته باشن 🙂

 

 

نتیجه گیری

با تشکر از این که تا اینجا همراه ما بودید تو این پست اصولی از داشتن فروشگاه اینترنتی رو بهتون گفتیم امیدواریم به کارتون اومده باشه. تیم ما برای افرادی که سایت طراحی میکنن اصول هایی که تا اینجا گفتیم همه رو رعایت میکنیم تا مشتری های ما فروش خوبی رو داشته باشن شمام میتونید برای با خبری از تعرفه ها به لینک تو بیو و یا دایرکت پیام بدید تا شمارو راهنمایی کنیم با تشکر از شما موفق باشید.