چطوری با محصول کم فروش کنم؟

مقدمه چطوری با محصول کم فروش کنم؟

سلام دوستان همراه بلاگ ایکس امیدوارم عالی باشید در آموزش چطوری با محصول کم فروش کنم؟ به شما توضیحاتی در مورد چطوری تولید محتوا کنید با تعداد محصولات پایین ، پس تا آخرین این پست همراه ما باشید و از این پست استفاده کنید راستی یادتون نره پیجمون رو فالو کنید چون آموزش های جذابی میزاریم واقعا 🙂

 

مشکل چیه؟

بیشتر افرادی که دایرکت سوال میپرسن الان اینه که میگن شما میگی هر روز تولید محتوا کنیم و ما تعداد محصولاتمون کلا 10 تاست چطوری میتونیم از این 10 تا محصول ما هر روز تولید محتوا بکنیم؟ خب ما در ادامه به این مشکل تصمیم گرفتیم پاسخ بدیم وشاید گفتیم سوال خیلی های دیگه ام باشه پس امیدوارم برای بیشتر افرادی که اینجا هستن این پست بدرد بخوره و یا بدرد نمیخوره برای افرادی که بدردشون میخوره بفرستید.

 

 

تولید محتوا

ببین باید تولید محتوا کنی برات یک مثال میزنم منی که از یک محصول خوشم بیاد حالا مثالم واسه کفشه نمیام این عکسش رو برای دوستمم ارسال کنم که دوستم بره مثل همینو بخره قطعا خیلی ها اینجورین پس انتظار این نداشته باش با قرار دادن عکس یک محصول وارد اکسپلور بشی چون قطعا کمتر کسی هست بفرسته برای کسی و جالبه مهم ترین چیزیم باعث بشه وارد اکسپلور بشی همین فرستادن پست هست.

 

 

تکلیف چیه؟

نگاه کن باید محتوا سازی کنی تو اگه وبسایتم داشته باشی غیر این که مشتری از اینستاگرام برات بیاد از گوگل هم مشتری برات جذب میشه و برای این کار لازمه تو گوگل هم محتوا سازی انجام بدی شما پس راجع به کیفیت کار ها، مزیت های کار ها و روش های ارسال محصولاتت و از این جور چیزا محتوا تولید کن یا اصا یک برند خاصی رو بررسی کن که تو زمینه کاری خودت فعالیت میکنه اینجوری میری اکسپلور.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   شناسایی سیگنال های رادیویی منظم و تکرار شونده از اعماق فضا

 

 

محصول غیر قابل محتوا سازی

ببین اصلا این موضوع ووجود نداره ما اصلا هیچ چیزی نیست که نتونیم براش محتوا تولید کنیم برای مثال همین لیوان قهوه و یا خودکار و دفتری که کنارمه برای هر کدوم از این ها میشه ساعت ها نشست و حرف زد دیجیکالا به ما ثابت کرد که حتی برای چوب لباسیم میشه محتوا تولید کرد 🙂 اگه نتونی در مورد محصولت تولید محتوا کنی و ساعت ها حرف نزنی قطعا هیچ کسی اون محصول ازت نمیخره مطمئن باش.

 

 

فکر میکنی درآمد ما از چیه؟

ما تیم برنامه نویسی داریم و طراحی سایت انجام میدیم، تولید محتوا میکنیم برای هر پیجی ، ویدئو های آموزش میفروشی و آموزش های رایگان قرار میدیم شما دیدید که ما به صورت مستقیم تو پست هامون تبلیغ خودمون رو بزاریم و یا از محصولاتمون بگیم؟ خیر این کارو نکردیم فقط اشاره ایی به کار هامون داشتیم اینجوری باعث شد تا کاربرای بیشتری جذب کنیم اگ از اول یک سره تبلیغ خودمون میکردیم شما قطعا اینجا نبودی.

 

 

نتیجه گیری

با تشکر از این که پست چطوری با محصول کم فروش کنم؟ رو دنبال کردید. در این پست که تقریبا یک پست سنگین بوده همراه شما بودیم و امیدواریم تونسته باشید این پست رو بیشتر درک کنید . خوشحال میشیم اگه سایت میخواید با شماره 01142061175 تماس بگیرید مشاوران ما باهاتون ارتباط برقرار خواهند کرد. با تشکر از شما موفق باشید 🙂