فروش ارتباطی به فالوور نداره

مقدمه فروش ارتباطی به فالوور نداره

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز سایت و پیج بلاگ ایکس. در محتوای فروش ارتباطی به فالوور نداره به شما میخوایم توضیح بدیم که چرا میگیم تعداد فالوور ربطی به فروش ما از طریق اینستاگرام نداره در ادامه این محتوا همراه ما باشید و خوشحال میشیم اینستاگرام مارو فالو کنید 🙂

 

 

خب یک مثال شروع کنم

یکی از افرادی که ازمون دوره طراحی سایت خریداری کرده بود پیج کاریش رو راه انداخت و با حدود 150 تا فالوور تونسته بود اولین مشتری 1 میلیونیش رو پیدا کنه . چطوری این کارو کرد؟ اون روی گرافیک پیجش کار کرد ، سایت داشت و بایو خوبی نوشته بود از این طریق تونست خیلی سریع مشتری جذب کنه و همین باعث شده همیشه ازمون تشکر میکنه و الان به درآمد خیلی خوبی هم رسیده .

 

 

فهمیدی از مثالم چی شد؟

یعنی تعداد فالوور هایی که تو پیجت هست هیچ ربطی به میزان فروشت نداره . البته در جاهایی خب نیازه که تعداد فالوور بالا باشه ولی راه های دیگه ایی برای اعتماد سازی ووجود داره که باعث میشه شما به فروش برسید حالا کار اون دوستمون خدماتی بوده شما تو فروش محصول قطعا خیلی سریع تر میتونید به اولین مشتری خودتون برسید و مهم اولین مشتری نیست مهم اینه همیشه مشتری داشته باشید.

 

 

جذب بازار گرم

ببین توی نتورک مارکتینگ یک اصولی هست که بهش میگن بازار گرم . این بازار گرم به این شکله شما مشتری های اولیه خودتون رو از دور و اطراف یعنی اقوام نزدیک خودتون بدست میارید اینجوری هم یکم شناخته تر میشید و به عنوان نمونه میتونید به بقیه نشون بدید و هم کلا باحاله یک کاری ازت بر بیاد و انجام بدی برای فامیل هات و بهشون تخفیف خوبی هم بدی. پس بازار گرم اولین راه برای کسب درآمد سریع هست.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   پیش بینی افت فروش گوشی‌های هواوی در سال ۲۰۲۰ به دلیل تحریم آمریکا

 

 

فالوور کم بازدید بیشتر

ببین زمانی که شما 100 تا فالوور داری و 80 نفر از فالوور هات پستت لایک میکنن خیلی بهتر از زمانیه که شما 100000 تا فالوور داری و 800 نفر شمارو لایک میکنن به چه صورت زمانی که شما 100 تا فالوور داشتی 80% داشتن باهات تعامل میکردن ولی زمانی که 100000 تا فالوور داشتی شما فقط 1 درصد از فالوور هات باهات تعامل داشتن پس بهتره فالوور های واقعی داشته باشی ولی کم تا اینکه زیاد داشته باشی و فیک .

 

 

جمعیت کم

ببینید یک مثال خفن میزنم براتون 🙂 معلم های ما تو مدرسه میگفتن هرچی تعداد پایین تر باشه شما امکان یاد گیری درستون بیشتره پس شما این رو ببینید روی پیج اینستاگرام به چه صورت میشه ؟ یعنی شما امکان این رو دارید راحت تر بتونید فالوور هاتون رو تبدیل به مشتری بکنید چون تعداد پایین تری دارن و اگه نمیتونید این کارو بکنید متاسفانه شما باید اصول فروش رو یاد بگیری و فروختن رو بلد نیستی.

 

 

نتیجه گیری

با تشکر از این که پست فروش ارتباطی به فالوور نداره  رو دنبال کردی. دوستان به این نکته توجه کنید این حرفارو نمیزنیم که شما فکر کنید باید تبلیغ بدید نه منظورم اینه شما باید اصولی کار کنید که مشتری جذب کنید همینجوری نیست که یهو مشتری پیدا بشه براتون . مرسی که تا اینجا همراه ما بودید موفق باشید 🙂