ساخت لینکی که گوگل عاشقش بشه

مقدمه ساخت لینکی که گوگل عاشقش بشه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس ، در محتوای ساخت لینکی که گوگل عاشقش بشه به شما راهنمایی میکنیم چه لینکی رو برای پست ها و یا صفحه هاتون انتخاب کنید تا بتونید امتیاز سئو بیشتری رو دریافت کنید با ما تا ادامه این محتوا همراه باشید خوشحال میشیم مارو فالو کنید با تشکر در ادامه همراه ما باشید.

 

از چند زیر دامنه استفاده کن

استفاده از چند زیر دامنه باعث میشه گوگل با خودش فکر کنه شما دارای چندین متعدد در این زمینه کاری هستید و این کار به نتیجه شامل کاهش محسوس رتبه سئو شما خواهد شد ، لینک ها شکسته میشن و شاهد کاهش وزن دامنه هم هستیم.نمونه لینک درست: blogx./blogx  نمونه لینک اشتباه: blog.blogx.ir پس توجه کنید به صورت زیر دامنه ایی استفاده کنید.

 

آدرس خوانا و درک شونده

سعی کنید از آدرسی برای پست ها استفاده کنید که خوانا باشه همونطور که مردم دوست دارن آدرس رو بنویسن و راحت خوانا باشه و سریع باز بشه موتور های جست و جو ام به این مورد توجه میکنن. آدرس های خوانا اصولا بازده بهتری رو به همراه دارن و امکان کلیک روی اون ها بیشتر هم هست . نکته آخر سعی کنید از متن عنوان توی لینک هم استفاده کنید اینجوری بازده خوبی رو میگیرید.

 

آدرس کوتاه

سعی کنید تا میتونید آدرس سایت رو کوتاه تر کنید . این کار باعث میشه گوگل عاشقت بشه چون عاشق لینک های کوتاه هست گوگل و ربات هاش از این کار لذت میبرن . تجربه نشون داده که اگه کلمات کلیدی متراکم تری رو داشته باشیم امکان افزایش بازدید رو به همراه داریم پس در نتیجه با این کار شما بازده خوبی رو میتونید با کوتاه کردن لینک هاتون دریافت کنید:)

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   علت پیشرفت نکردن در اینستاگرام

 

عنوان مثل آدرس

بیشتر سئو کارا معتقدن که باید آدرس سایت مثل عنوان توی سایت باشه که این کار هم بیشتر وقت ها تایید شده و باید این اتفاق بیفته . برای مثال من توی اینترنتی سرچ میکنم طراحی سایت و سایت رو باز میکنم تو عنوان صفحه کلمه کلیدی طراحی سایت ووجود داره و توی عنوان و تگ h1 هم کلمه طراحی سایت ووجود داره پس از این طریق شما بازدید بیشتر رو جذب میکنید.

 

استفاده از آندر لاین

سعی کنید جای خط فاصله از – آندر لاین استفاده کنید تا هم لینک مورد نظرتون مرتب بشه و استاندارد باشه . به صورت دیگه وارد بشه استاندارد نیست و حرفه ایی هم نیست و ممکنه ظاهر قشنگی رو پیدا نکنه . همچنین نوشتن آدرس با آندر لاین باعث میشه کاربر گمراه نشه و بتونه راحت بدون هیچ مشکلی عنوان سایت رو بخونه و اونو باز کنه 🙂

 

نتیجه

با تشکر از این که پست مارو دنبال کردید. ما در این پست به بررسی نکات هایی که شما برای انتخاب آدرس برای پست هاتون نیاز دارید پرداختیم و نکات هایی که باید شما میدونستید رو توضیح دادیم. خوشحال میشیم دیگر مطالب مارو مشاهده کنید و همچنین اگه میخواید سایت داشته باشید با شماره 01142061175 تماس بگیرید و یا به آدرس blogx.ir مراجعه کنید . با تشکر از این که همراه ما بودید موفق باشید.