اینستاگرام فارسی نکن

عنوان

سلام خسته نباشید خدمت کاربران سایت بلاگ ایکس . در این محتوا تصمیم گرفتیم در مورد اینستاگرام فارسی نکن صحبت کنیم که چرا نباید زبان اینستاگرامتون رو فارسی کنید تا آخر این پست همراه ما باشید تا دلیلش رو متوجه بشید راستی همین الان پیجمون رو فالو کن تا از محتوا های دیگه ما استفاده کنی و مارو حمایت کنی تا پست های بیشتری براتون بزاریم.

 

فارسی سازی چیست؟

فارسی سازی یعنی هر زبانی رو ما مطابق کنیم به زبان داخل کشورمون تا همه افراد بتونن از این زبان استفاده کنند و درک کاملی از اون اپیکیشن ، محتوا و یا سایت داشته باشن ولی در زمان فارسی سازی واقعا یک سری کلمه ها خیلی بد ترجمه میشن که ظاهر مناسبی ندارن و بهتره از همون محتوا خارجی استفاده بشه 🙁

 

واژه های تخصصی

دوستان توجه کنید زبان فارسی درسته که باید یک سری جاها ازش استفاده بشه ولی الان زبان بین المللی انگلیسی هست و اصولا بیشتر برنامه روی همین زبان بهینه و ارائه میشن . دقت کنید که واژه های تخصصی در همه جای دنیا ثابت هستن الان من بخوام پیش یکی بگم استوری گذاشتم بگم داستان گذاشتم متوجه میشه منظورم چیه؟ باید این کلمه ها از کلمه های بین المللی استفاده بشه تا خوب درک بشه.

 

جا نمونی

ببین شما با کسی که کارش سوشال مدیا هست و یک جمله تخصصی انگلیسی میگه تو ازش نپرس فارسیش چی میشه برو زبان اینستاگرامت رو انگلیسی کن تا بدونی منظورش چیه الان اصولا بیشتر افراد تو کار هاشون از کلمه های تخصصی خودشون استفاده میکنن که این حالا به نظرشون نشون دادن حرفه ایی بودنشون هست پس اگه میخوای تو شاخ در نیاری از این کلمات برو دنبالشون و یادشون بگیر.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   امکانات احتمالی موبایل ها در سال ۲۰۲۰؛ از طراحی تاشو تا 5G و دوربین های پیشرفته

 

انگلیسیم خوب نیست 🙁

بابا یک زمانی گوشی های نوکیا بوده که منوش فارسی نبوده ما باهاش کار میکردیم انقد دیگه روال کار دستمون میومد دیگه لازم نبود بخونیم یواش یواش با زیر و بم کارش آشنا میشی دیگه اصا نگران انگلیسیت ضعیفه نباش . البته اینم توجه کن الان دیگه هر کسی یک مقدار انگلیسی بلده دیگه معنی اوکی و نکست و استوری رو میدونه پس اگه تا این هد بلدی خوبه انگلیسی کنش 🙂

 

 

باگ داری فارسی هستی

تا زمانی که فارسی هستی باگ هایی ووجود دارن که خیلی اذیتت میکنن مثلا یکی از امکانات تعاملی استوری اینستاگرام قابلیت poll بوده که اگه زبان اینستاگرام فارسی بوده برعکس باید میزدی که برای اون فرد درست نمایش داده بشه که این آمار یک سری چیزا خراب میکنه و یا مشکل ساز میشه .

 

نتیجه گیری

با تشکر از این کهپست اینستاگرام فارسی نکن  دنبال کردی  خیلی خوشحال میشیم این صفحه رو به دوستانتون معرفی کنید تا از محتوای جذاب این پست استفاده کنند. این نکاتی در این پست گفته شد برخی از مشکلات و توضیحاتی بوده که شما برای بهبود پیجتون و اذیت نشدن خودتون باید رعایت کنید تا هم زبان خودتون بهتر بشه و هم به عنوان فردی که صاحب یک پیج هست لازمه یک مقدار جزئی زبان انگلیسی بلد باشه تا ایمیل ها و متن های انگلیسی بتونه بخونه . برای این که سایت داشته باشید میتونید با شماره 01142061175 تماس بگیرید و یا به آدرس blogx مراجعه کنید، با تشکر از شما موفق باشید.