طراحی سایت چقد درآمد دارد؟

عنوان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس. در محتوای امروز تصمیم گرفتیم به بررسی طراحی سایت چقد درآمد دارد؟ بپردازیم تا شما با خوندن این پست بتونید در مورد طراحی سایت تصمیم بگیرید و شاید حتی شغل آیندتون رو انتخاب کنید راستی یادتون نره اینستاگرام مارو دنبال کنید .

 

مقایسه با شغل ها

خب طراحی سایت نرخ ثابتی نداره و این نسبت قیمتی میتونه متفاوت باشه یعنی بیشتر شغل ها درآمد ثابتی دارند ولی طراحی سایت خیر اینطور نیست . باید به این نکته توجه کنید که به صورت فریلنسری در نظر گرفتیم نه ثابت شرکتی که با حقوق و مزیت های محدود تری ووجود داره .

 

در شرکت ها چطوریاست؟

اگه شما میخواید برای کسی کار کنید پس قطعا میخواید یک درآمد ثابتی داشته باشید اصولا شرکت ها به دو صورت ثابت و درصدی کار میکنن که فکر میکنم وابسته به اون شرکت داره نوع انتخاب شما و همچنین حقوق ثابتش بین 2 تا 5 میلیون برای تازه کار ها هست ولی خود من که دارم این پست مینویسم قبلا به صورت درصدی توی یک شرکتی کار میکردم .

 

پروژه در خانه

خب همونطور که در مورد فریلنسری توضیح دادیم میتونه این مورد تا 10 میلیون و یا بیشتر هم در ادامه برای هر ماه برای شما درآمد ایجاد کنه که البته برای شروع کسی بهتون اعتماد نمیکنه و این ادامه و کیفیت کار شماست که روی این مبلغ تاثیر میزاره.

 

راه اندازی شرکت خودتون

همونطور که ما این کارو کردیم و شرکت طراحی سایت خودمون رو راه اندازی کردیم شمام میتونید با داشتن ایده طراحی سایت تبلیغات و سئو سایت به یک شرکت طراحی سایت تبدیل بشید که میتونه خیلی فوقالعاده باشه و درآمدی ماهانه بین 20 تا 50 میلیون براتون داشته باشه که البته اینا به صورت تقریبی و وابسته به میزان حرفه ایی بودن شما داره.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   افزایش واقعی فالوور اینستاگرام

 

سیستم همکاری در فروش

خب اگه طراحی سایت بلد نیستید میتونید بازاریابی کنید و مشتری جذب کنید به این شکل با شرکت هایی صحبت میکنید و در صورت تایید یک درصدی از پروژه رو دریافت میکنید تا مشتری رو معرفی کنید به این صورت شرکت ما هم فعالیت میکنه که به ازای هر یک نفر 30 درصد پروژه رو شما دریافت میکنید که میتونه درآمدی بین1 تا 100 میلیون تومان داشته باشه.

 

اشتباه نکنید

ببینید این حرفایی که زده شد و این درآمد هایی که گفته شد فقط بخشی از درآمد هایی بوده که در حالت متوسط شما میتونید داشته باشید و به این نکته توجه کنید ممکنه 6 ماه مشتری پیدا نکنید و یا ممکنه توی 1 ماه ده تا مشتری پیدا کنید و حواستون باشه همه چی به مرور زمان بهتر و بهتر میشه ، همچنین طراحی سایت هم کلی هزینه داره ما فقط در مورد درآمد حرف زدیم نه هزینه ها 🙂

 

طراحی سایت چقد درآمد دارد؟
طراحی سایت چقد درآمد دارد؟

 

نتیجه گیری

با تشکر از این که وقت گذاشتید و این پست رو همراه کردید . ما در پست طراحی سایت چقد درآمد دارد؟ به بررسی درآمد ها چند نوع فعالیتی که شما میتونید به عنوان طراح سایت داشته باشید پرداختیم و توجه کنید اگه طراح سایت هستید و سئو بلدید بهتره همین امروز کارتون رو شروع کنید و یا اگه بلد نیستید میتونید در دوره طراحی سایت ما شرکت کنید با تشکر از شما اینستاگرام مارو فالو کنید.موفق باشید.