چطوری اکشن بلاک نشیم

عنوان پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز تیم  بلاگ ایکس . با توجه به درخواست زیاد کاربران تصمیم گرفتیم در مرود چطوری اکشن بلاک نشیم صحبت کنیم. توی این پست به نکاتی اشاره میکنیم که باعث میشه شما با رعایت اون ها پیجتون اکشن بلاک نشه و از سمت اینستاگرام محدود نشید . خوشحال میشیم این پست رو تا آخر دنبال کنید و همچنین اینستاگرام مارو فالو کنید .

 

لایک ها

خب دوستان شما با لایک کردن زیاد سیستم اینستاگرام شمارو ربات تشخیص میده برای همین برای تعداد لایک محدودیت در نظر گرفته که شما اگه میخواید اکشن بلاک نشید نباید بیشتر از 350 پست در هر ساعت لایک کنید .

 

فالو کردن

حواست باشه اینستاگرام 60 تا فالو رو توی هر ساعت مجاز کرده ولی تو نشین 1440 تا فالو کنی تو 24 ساعت . اینستاگرام حرفی از محدودیت برای فالو نزده ولی اما تجربه ثابت کرده فالو کردن زیاد باعث اکشن بلاک میشه . تعداد فالو کردن در روز 100 تا بیشتر نباشه بهتره (فاصله زمانی طولانی مدت نه تو یک ساعت 100 نفر)

 

آنفالو کنم

خب برای این کار هم ما محدودیت داریم که شما در هر ساعت نمیتونید بیشتر از 200 نفر رو آنفالو کنید که شما نشین 4000 نفرو در روز آنفالو نکن شما در روز 300 نفر رو آنفالو کنی خیلی خوب و مناسبه برای پیجت.

 

تعداد کامنت ها

اینستاگرام اجازه میده تو در طول هر ساعت 60 تا کامنت بنویسی که اگه متن کامنت ها یکی باشه شک نکن خیلی سریع اکشن بلاک میشی پس حواست باشه کامنت اسپم نکنی 🙂

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   کارشناس تولید محتوا باش

 

دایرکت ها

سعی کن بیشتر از 60 تا تو ساعت دایرکت نفرسی (توجه دایرکت اگه برات فرستادن حساب نمیشه و ربطی نداره ) که توی این موردم نباید متن هات یکسان باشه و باید متفاوت باشه و یا متن مشکوک نباشه .

 

محدودیت کلی

خب اینستاگرام اجازه نمیده مجموع فعالیت های یک پیج در روز به بیشتر از 1440 تا برسه . یعنی نباید ( لایک ، کامنت ، دایرکت و… ) بیشتر از 1440 تا بشه چون شامل محدودیت میشید.

 

دیگه چی 🙁

خب اینستاگرام یک سیستم فوقالعاده هوشمنده که توانایی و تحلیل بسیار بالایی داره همونقدر که شما سعی میکنی این محدودیت هارو دور بزنید اینستاگرام هم به تمام فعالیت های شما دقت داره و اگه این فعالیت ها غیر عادی باشه با یک پیام خیلی زیبا به شما اکشن بلاک شدنتون رو تبریک میگه 🙂

 

دیگ چیکار کنم اکشن بلاک نشم؟

باید بگم فعالیت پیج نباید یک طرفه باشه و همون میزان شما فعالیت میکنید کاربراتونم باید برای شما فعالیت کنن. سعی کنید با یک اکانت از چند جا وارد حساب کاربری نشید ، میزان فعالیت با میزان پست و استوری ها یکی باشه ، هر از چند گاهی یک لایوی بزارید و موارد دیگه که در پست های بعدی به بررسی میپردازیم.

 

چطوری اکشن بلاک نشیم

 

نتیجه پست

خب دوستان خیلی خوشحالیم که تا اینجا همراه ما بودید. ما در این پست تصمیم گرفتیم به بررسی چطوری اکشن بلاک نشیم بپردازیم که خوشحالیم تمامی نکات رو به صورت کامل رعایت کردیم و به شما توضیح دادیم. شما با رعایت اصول بالا خیالتون راحت که اکشن بلاک نمیشید . خوشحال میشیم برای سفارش طراحی سایت با شماره 01142061175 تماس بگیرید .

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   تعداد مناسب پست ها اینیستاگرام