آخر چنتا هشتگ بزاریم

مقدمه پست

سلام دوستان و کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس . امروز تصمیم گرفتیم در مورد آخر چنتا هشتگ بزاریم  صحبت کنیم. چون پیج های زیادی هستن که در مورد تعداد هشتگ ها نظر میدن و بالاخره امروز ما تصمیم گرفتیم که این سوال رو برای همیشه حل بکنیم برای کاربرامون . خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارو فالو کنید و برای سفارش طراحی سایت به شماره 01142061175 و یا آدرس blogx.ir مراجعه کنید.

 

چرا هشتگ اصا؟

جونم براتون بگه که هشتگ ها به پست و یا استوری کمک میکنن تا بهتر دیده بشن و اینستاگرام این کارو کرده تا از همه ما حمایت کنه و این قابلیت هشتگ رو ارائه داده و وابسته به حرف یکی از بزرگان  اینستاگرام هشتگ برای پیج های جوونتر و اکسپلور برای پیج های قدیمی تر هست.

 

چی شد ؟ جوون و قدیمی چیه؟

وقتی کارتو شروع میکنی بازدیدت از اکسپلور تقریبا صفر هست و از هشتگ ها بازدید کمی میگیری و این اتفاق رفته رفته بیشتر میشه تا زمانی که بازدید از هشتگ ها به صفر و بازدید از اکسپلور بالا میره که این الگوریتم کمک میکنه پیج های تازه تاسیس زودتر رشد بکنند که البته باید همه نکاتی که قبلا گفته شده رو رعایت کرد .

 

پیجم زیر 20 هزار نفره چندتا هشتگ بزارم؟

پیج  شما یک پیج تازه تاسیس هست و اینستاگرام هوای پیجتون رو داره پس شما حدود 25 تا 30 تا هشتگ برای پست هات بزاری میتونه مناسب باشه ولی حتما هشتگ هارو عوض کن هشتگ تکراری استفاده نکن 🙂 .

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   نمایش اولین ماموریت فضاپیمای کرو دراگون اسپیس ایکس در قالب انیمیشن

 

پیجم 20 هزار تا 30 هزار نفره چندتا هشتگ بزارم؟

خب باید بگم کم کم داری استاد میشی و قدرت میگیری باید هشتگ هات رو کمتر کنی که بین 20 تا 25 تا هشتگ برای هر پست به نظرم عدد مناسبی میتونه باشه  و این مقدار هشتگ کافیه بیشتر نشه .

 

پیجم 30 تا 50 هزار تا فالوور داره حالا چیکار کنم؟

دیگه کافیه دیگ داره حجم سفارشات تبلیغاتت خیلی بالا میره و الان دیگه وقتش یه خورده هشتگ هارو کمتر کنی و بری روی اکسپلور کار کنی ولی هشتگ مناسب برای این مقدار حدود 15 تا 20 تا هشتگ هست. ( توجه روی اکسپلور از اول پیج سعی کنید کار کنید ولی توی این مقدار فالوور باید جدی تر کار بشه)

 

پیجم 50 هزار تا 100 هزار تا فالوور داره حالا چی ؟

دیگه استاد باید معذرت خواهی کنیم ازت که داریم راهنمایی میکنیم شمارو چون شما خودتون استادید دیگه ولی سعی کنی از 10 تا 15 تا بیشتر هشتگ نزاری عالی میشه و خیلی مناسبه پیجته .

 

پیج های بالای 100 هزار نفر

خب بهتون پیشنهاد میکنم بیشتر از 5 یا 10 تا استفاده نکنی توی پیجت و سعی کنی هرچی کمتر باشه بهتره چون بازدید اصلی تو از رفتن پستت توی اکسپلور بدست میاد .

 

آخر چنتا هشتگ بزاریم
آخر چنتا هشتگ بزاریم

 

نتیجه پست

خب با تشکر از این که تا اینجا همراه ما بودید. ما در این پست بهتون توضیح دادیم برای پیج هاتون چندتا هشتگ استفاده کنید مناسب پیجتون هست و میتونید بازده خوبی بگیرید. سعی کنید با این اصول جلو برید تا بازده خوبی رو بتونید داشته باشید و این که سخن پایانی برای پیج هایی که بیشتر از 1 میلیون فالوور دارن دیگه از 5 تا بیشتر نباید هشتگ استفاده کنند. خیلی ممنونیم که تا اینجا همراه ما بودید خوشحال میشیم به اینستاگرام ما سر بزنید و برای سفارش طراحی سایت به شماره 01142061175 تماس بگیرید. موفق باشید.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   در مورد آلتیمیت تیم FIFA 20 بدانید