چگونه مشتری پیدا کنیم؟

مقدمه پست چگونه مشتری پیدا کنیم؟

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز سایت بلاگ ایکس. در این پست تصمیم گرفتیم در مورد چگونه مشتری پیدا کنیم؟ صحبت کنیم. خب همه ما میدونیم اگه یک تیم قوی هم داشته باشیم و خیلی حرفه ایی کار کنیم ولی مشتری نداشته باشیم خیلی سریع نابود میشیم و اینجوری نمیتونیم موفق بشیم. برای حل این مشکل تیم ما تصمیم گرفت یک محتوا آماده کنه که باهم در مورد این که چطوری مشتری پیدا کنیم؟ صحبت کنیم. خوشحال میشیم تا آخر این پست همراه ما باشید . صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید و برای ثبت سفارش طراحی سایت به سایت ما مراجعه کنید.

 

بازار هدف را شناسایی کنید.

خب یکی از اولین اقدامات برای پیدا کردن مشتری این هست که بازار هدفتون رو بشناسید چون اگه این کار رو درست انجام ندین مثل فروش شیر به مزرعه گاو داری هستش که کاربرد زیادی رو نداره.

 

تولید محتوا به صورت نویسنده

خب یکی دیگه از عوامل تولید محتوا تو شبکه های اجتماعی هست که یکی از پر مخاطب ترینش هم اینستاگرام هست که شما میتونید با تولید محتوا تو پیدا کردن مشتری برای خودتون کمک زیادی رو بکنید.

 

تبلیغات

این مورد یکی از مهم ترین راه های افزایش مشتری هست که شما با استفاده از تبلیغات (حالا به هر اندازه که میتونید) به فروش خوبی میتونید دست پیدا کنید که البته تبلیغات به خودی خود فایده نداره ما باید برای تبلیغات هم به نکاتی توجه کنیم که چطوری میتونیم با تبلیغات مخاطب رو جذب کنیم . میتونیم نیاز سنجی بکنیم و زمان درست تببلیغات رو ارائه بدیم ، مورد بعدی نوشتن عنوان تبلیغات هست که مخاطب رو موجاب میکند روی تبلیغ شما کلیک کنید و به همین شکل موارد دیگری ام هستند میشه تو دادن تبلیغات رعایت کرد.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   چرا وبسایت داشته باشیم؟

 

تخفیف

دادن تخفیف مثل یک جادو میمونه یعنی هر کسب و کاری به مشتری هاش تخفیف بده نظر مشتری رو جلب میکنه چون این کار رو یک فرصت میدونه که حالا شمام باید جوری این تخفیف رو ارسال کنید که مشتری بعد از دیدنش بخواد سریع ازتون خرید کنه و فکر کنه اگه این کارو انجام نده ضرر زیادی میکنه .

 

شرکت تو وبینار

خب شما میتونید با شرکت تو وبینار ها و یا آماده سازی ویدئو های آموزشی بتونید محصول خودتون رو به مشتری معرفی کنید و مشتری بیاد و از محصول شما استفاده بکنه .

 

داشتن سایت

این موردی یکی از مهم ترین ها هست که باید تو پیدا کردن مشتری بهش اشاره کنیم . کسی که سایت داشته باشه غیر از اعتبار برند و ایجاد اطمینان مشتری ها میتونه ورودی های زیادی از طریق گوگل بگیره که این کار در خودی خود میتونه باعث افزایش فروش چندین درصدی بشه پس حتما اگه بلدید برای خودتون سایت بزنید و یا اگر توانیی رو در خود نمیبینید به شرکت های طراحی سایت بسپارید.

 

چگونه مشتری پیدا کنیم؟
چگونه مشتری پیدا کنیم؟

 

نتیجه پست چگونه مشتری پیدا کنیم؟

خب با تشکر از این که تا اینجا همراه ما بودید. ما در این پست به راه هایی که باعث افزایش مشتری میشدن اشاره کردیم و خوشحال میشیم شما با رعایت این موارد به نتایج فوقالعاده ایی دست پیدا کنید. اگر سوالی در مورد طراحی سایت دارید میتونید با شماره 01142061175 تماس بگیرید . با تشکر از شما موفق باشید.