از کامنت اینستاگرام پول دربیار

مقدمه از کامنت اینستاگرام پول دربیار

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همراهان عزیز تیم بلاگ ایکس در محتوای از کامنت اینستاگرام پول دربیار ما تصمیم گرفتیم درباره قابلیت جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده صحبت کنیم که یکی از قابلیت هایی است که میشود با اون تبلیغات کرد و کسب درآمد خوبی داشت لطفا ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخع آپدیت کنید و سپس برای تست میتونید به بخش کامنت ها بریم و با نگه داشتن یک کامنت در کنار گزینه پاک کردن و ریپورت کردن یک پزینه به اسم پین کردن اضافه شده که میتونید سه تا از کامنت هارو پین کنی. خب این توضیحات اولیه بود در ادامه در مورد این موضوع صحبت میکنیم . خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید از اینجا و همچنین میتونید برای طراحی سایت با شماره ” 01142061175 ” تماس بگیرید . با تشکر از شما .

 

چطور میشه پول درآورد؟

خب شما با خودتون میپرسید از این قابلیته چطوری میتونیم پول دربیاریم؟ خب یک مثال براتون میزنم الان یک فردی بیاد زیر پست های من یک نظر خوب در مورد دیجیتال ماکتینگ بده و من اونو پین کنم و شماها ببینید . چقد احتمال داره شما برید و به پیجش سر بزنید؟ این حس کنجکاوی به ووجود میاد که شما ببینی این فردی که این پست رو نوشته کیه ؟ پس این قابلیت یک جوری تبلیغات به حساب میاد یک مثال دیگه میزنم شما بری توی پیج یک سلبریتی یک کامنت خوب بزاری و سلبریتی اونو ببینه و خوشش بیاد ، میدونی چه بازده خوبی میتونی از یک کامنت خوب بگیرید.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   نخستین مجوز استخراج رمز ارز کشور در آذربایجان‌ غربی صادر شد

داره ازش خوشم میاد 🙂

تازه کجاشو دیدی این که مردم کامنت شمارو لایک کنن و ریپلای کنن کلی مزیت داره از سمت اینستاگرام حالا شما با پین کردن کامنت کلی لایک و ریپلای میتونید بگیرید که در جای خود این بخش هم برای پیجتون پر از خوبی و کاربرد هست.

حالا یک آدم معروف اومده و زیر پستت کامن خوبی گذاشته شما اون کامنت رو پین کنی میتونی خیلی بیشتر اعتماد مشتری هاتو بدست بیاری طرف با خودش فکر میکنه وای این مرده هم اومده و ازش تعریف کرده پس قطعا خوبه دیگ اینجوری اعتمادم بیشتر میشه.

اینستاگرام عجب چیزیه

غیر از این چیزایی که گفتم پین کردن غیر از جنبه درآمدی میتونه کامنت هایی که واقعا خوب هستن رو پین کنی تا بتونی نظران مثبت کاربران پیجت رو به رخ رقیبا بکشی تنها کاری که باید بکنی اینه نظرات مثبت رو پین کنی و بازده رو تو پیج خودت  رقیبات حس کنی. پین کردن حتی باعث میشه بین کاربران پیجت یک رقابت بیوفته که سعی کنن کامنت های خوبی بزارن تا پین شن که باز هم تعداد کامنت های زیاد تاثیر زیادی رو پیجت میزاره 🙂 .

از کامنت اینستاگرام پول دربیار
از کامنت اینستاگرام پول دربیار

 

نتیجه پست از کامنت اینستاگرام پول دربیار

خیلی ممنونم تا اینجا همراه تیم ما بودید و این پست رو دنبال کردید . دوستان هر اتفاقی که توی هر آپدیت میفته قطعا پشتش هفته ها و ماه ها فکر شده و تست شده و بازده خوبی داره پس حتما روی قابلیت هایی که تو هر آپدیت میفته شما ذهن بیزنسی تون رو صدا بزنید و دنبال راهی باشید که بتونید ازش کسب درآمد کنید . البته این قابلیت هم طول میکشه تا جا بیفته و ما تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که این پست رو به همه نشون بدیم . خوشحال میشیم مارو تو اینستاگرام دنبال کنید و برای سفارش طراحی سایت به شماره 01142061175 تماس بگیرید . موفق باشید.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   اشتباهات بد در طراحی سایت