اصول انتخاب عنوان پست

مقدمه اصول انتخاب عنوان پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران سایت بلاگ ایکس . در این محتوا تصمیم گرفتیم به بررسی اصول انتخاب عنوان پست صحبت کنیم و امیدواریم از این پست استفاده کنید. همه میدونیم بعد از رنگ و گرافیک یک پست این عنوان پست هست که کاربر جذب میکنه حالا ما توی این پست تعدادی از ویژگی هایی که یک پست باید داشته باشد را براتون به نمایش میزاریم . لطفا صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید از اینجا و برای ثبت سفارش طراحی سایت با شماره ” 01142061175 ” تماس بگیرید.

 

خیلی طولانی نباشه

ببین این یک واقعیته که هیچکس حوصله خوندن عنوان طولانی نداره برای همین سعی کن همیشه حرفات و عنوان هاتو خلاصه انتخاب کنی سعی کن دیگه نهایتا از 6 کلمه بیشتر استفاده نکنی . این اولین اصل انتخاب عنوان بود.

واج آرایی داشته باشه

نگاه کنید عنوانی بزارید که به خاطره ها سپرده بشه و معنی و مفهوم مشابه ایی داشته باشه و تو ذهن کاربر بشینه اینجوری کاربرا بعدا این متن بخونن یاد پیج شما میفتن پس واج آرایی هم مهم است.

عملگرا باشه

نگاه کنید یک عنوانی انتخاب کنید که کاربر با خوندنش فکر کنه با خودش که یک تغییر خیلی گنده ایی میتونه به خودش بده اینجوری باعث جذب به پست یا محتوا میشه و سعی میکنه تا آخر اون رو بخونه برای مثال : افزایش 1000 درصدی فروش یا رسیدن به 100 هزار فالوور در یک ماه ( برای مثال هست 🙂 )

شوخی کن

سعی کن تو عنوان ها از فعل های معکوس استفاده کنی یا یک حالت دوستانه پیدا کنی با کاربر . این کار باعث میشه کاربر به این راحتی ها از پیجتون جدا نشه و همیشه برای اون لبخندی که رو صورتش میاد پست هاتون رو دنبال کنه .

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   رمز یک بار مصرف چیست و چگونه آن را مورد استفاده قرار دهیم

جمله های سبک

سعی کن خودمونی با مخاطب حرف بزنی الان به پست های ما دقت کنی میبینی خیلی راحت صحبت میکنیم و از کلمات سنگین که باید لغت نامه در بیاری ببینی چه معنی میده استفاده نمیکنیم بابا  مخاطب ام مثل ما هست عادی باهاش حرف بزنید.

تکراری نباش

پست های یکتا بنویسید پست های تکراری ننویسید الان برای مثال بورس رو همه دارن براش تولید محتوا میکنن شما دیگه نیا اینو انجام بده برو چیزای جدید رو انتخاب کن آب از آسیاب افتاد بیا حالا بررسیش کن با خیال راحت

اصول انتخاباصول انتخاب عنوان پست عنوان پست
اصول انتخاب عنوان پست

جمع بندی پست اصول انتخاب عنوان پست

خب خیلی ممنونیم که تا اینجا همراه ما بودید ما توی این پست بیشتر نکاتی که باید شما تو اصول انتخاب عنوان پست رعایت میکردید بهتون توضیح دادیم شما با رعایت این ها میتونید مخاطبان بیشتری رو جذب کنید در این پست به طولانی نبودن عنوان ، واج آرایی ، عملگرا بودن شوخی ، سبکی و تکراری نبودن عنوان ها اشاره کردیم . دوستان درحال برگزاری یک دوره هستیم که توش طراحی سایت با وردپرس و آموزش تولید محتوا بهتون یاد میدیم خوشحال میشیم شرکت کنید. همچنین برای کسب اطلاع بیشتر میتونید به اینستاگرام از اینجا مراجعه کنید و همچنین برای سفارش طراحی سایت با شماره ” 01142061175 ” تماس بگیرید و یا به این آدرس مراجعه کنید. خیلی ممنونیم تا اینجا همراه ما بودید موفق باشید.