شروع کسب و کار اینترنتی

مقدمه شروع کسب و کار اینترنتی

سلام خسته نباشید به کاربران سایت بلاگ ایکس . در پست شروع کسب و کار اینترنتی تصمیم گرفتیم توضیحاتی در مورد شروع کردن کسب و کار شمارو بهتون آموزش بدیم و یاد بدیم شما باید چه کاری برای شروع انجام بدید تا بتونید کسب و کار خودتون رو بسازید ، رئیس خودتون باشید و درآمد فوقالعاده ایی داشته باشید. خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارا از اینجا دنبال کنید و همچنین برای سفارش طراحی سایت میتوانید با شماره ” 01142061175 ” تماس بگیرید یا به سایت اینجا برای با خبری از تعرفه ها مراجعه کنید.

 

داشتن ایده

خب دوستان شما برای شروع کسب و کار اینترنتی خودتون نیاز دارید یک ایده داشته باشید یا حداقل ایده ایی مشابه دیگران یا بهتر از دیگران داشته باشید. این ایده داشتن خوب باعث رشد کسب و کار شما میشه پس این نکته رو دقت کنید که اول گام باید ایده داشته باشید. ( دقت کنید در انتخاب ایده به بازار کار ایده ام توجه کنید).

انتخاب برند

در مرحله بعدی یک نام باید برای کسب و کارتون انتخاب کنید این نام در ادامه تبدیل به برند میشه و روش ارزش گذاری میشه شما هرچی بیشتر روی این برند کار کنید ارزشش بیشتر میشه و معتبر تر میشه . پس حتما در انتخاب اسمش توجه کنید که نامی باشه که نوع فعالیت شمارا نشون بده بهتره .

صفحه اینستاگرام

در مرحله بعدی یکی از مهم ترین مراحل داشتن صفحه اینستاگرام هست . شما بیشتر درآمد خودتان را از اینستاگرام بدست خواهید آورد پس توجه کنید که این صفحه خیلی مهمه . حالا شما برای افزایش فالوور هر روز تولید محتوا بکنید و کار هایی که انجام میدید را به صورت استوری به کاربران نمایش بدید همچنین از اپشن بکشین بالا اینستاگرام هم نباید غافل بشید یکی از بهترین و کاربردی ترین امکان ها است. ما در دوره طراحی سایت با وردپرس بهتون یاد میدیم چطوری از طراحی سایت و اینستاگرام کسب درآمد کنید . 

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   وردپرس چیست؟ و چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

طراحی سایت

خب هر کسب و کار اینترنتی لازمه برای خودش سایت داشته باشه . شما در سایت به ارائه خدماتتون میپردازید و با تولید محتوا بیشتر کاربر جذب میکنید و این کار باعث بیشتر دیده شدن شما در تمامی بخش های سایت شما تاثیر خواهد داشت . برای طراحی سایت میتوانید با مراجعه به اینجا سفارش طراحی سایت بدید یا میتوانید در دوره اموزش طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

تبلیغات

شما با تبلیغ کردن میتوانید زودتر رشد کنید و به درآمد برسید البته میشود بدون تبلیغ و داشتن تلاش بیشتر هم جای خالی تبلیغ را پر کرد ولی خب شما با تبلیغات در جاهای خوب و مناسب میتوانید به کسب درآمدی برسید که بیشتر کسب و کار های افلاین هم ندارند پس این تبلیغ هم یکی از موارد مهم در شروع کسب و کار اینترنتی است.

شروع کسب و کار اینترنتی
شروع کسب و کار اینترنتی

نتیجه گیری شروع کسب و کار اینترنتی

خب با تشکر از این که تا اینجا همراه ما بودید. ما در این پست تصمیم گرفتیم به آموزش شروع کسب و کار اینترنتی بپردازیم . ما در این پست به بررسی ایده ،انتخاب نام ، اینستاگرام ، طراحی سایت و تبلیغات پرداختیم البته نکات دیگری هم هستند که در این پست لازم نبوده گفته بشه شما با استارت کار خودتون متوجه خواهید شد. خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارا از اینجا دنبال کنید و همچنین برای سفارش طراحی سایت میتوانید با شماره ” 01142061175 ” تماس بگیرید یا به سایت اینجا برای با خبری از تعرفه ها مراجعه کنید. با تشکر از این که همراه ما بودید.