پیداکردن موضوع تولید محتوا

مقدمه پیداکردن موضوع تولید محتوا

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس . در محتوا امروز تصمیم بر این گرفتیم درباره  پیداکردن موضوع تولید محتوا صحبت کنیم .امروز در این محتوا بهتون آموزش میدیم چطوری یک موضوع خوب برای محتوا هاتون انتخاب کنید و هم کاربران و شما از محتوا تولید شده لذت ببرید . امیدوارم تا آخر این محتوا همراه ما باشید خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام ما را از اینجا دنبال کنید در آن بهترین آموزش های طراحی سایت و رشد پیج اینستاگرام را بهتون توضیح میدیم و همچنین میتونید برای طراحی سایت با شماره ” 01142061175 ” یا به آدرس اینجا مراجعه کنید تا از تعرفه های طراحی سایت و امکانات ما مطلع بشید.

 

 

سردرگم شده ام

گاهی ممکن است برای هرکسی این اتفاق پیش بیاید که دلشان بخواد محتوا تولید کنند ولی با توجه به کمبود موضوع برای تولید محتوا از این کار دست میکشند حالا ما تصمیم گرفتیم چند راه رو بهتون معرفی کنیم تا شما با نقطه اشتراک آنها بتوانید یک موضوع مناسب برای محتوا هاتون پیدا کنید و تولید محتوا هاتون رو شروع کنید. اگه نمیدونید محتوا چیه پیشنهاد میکنم پست تعریف تولید محتوا چیست؟ را مطالعه کنید.

مهارت های شما

برای خودتان یک کاغذ بیاورید و در آن تمامی مهارت هایی که دارید را بنویسید این یکی از راه هایی است که بتونید یک ایده مناسب انتخاب کنید . در کاغذ بنویسید در مورد چه چیز هایی مهارت دارید و حالا در مورد آن ها تولید محتوا کنید یا با ادغام اون ها یک محتوا جدیدی بسازید .

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   چرا وبسایت داشته باشیم؟

محتوای ارزشمند

محتوایی تولید کنید که ارزش این را داشته باشد که کاربران براش هزینه کنند براش پول پرداخت کنند و از این کار پشیمان نشن . برای محتواتون ارزش گذاری کنید به جای این که هر روز یک محتوای تکراری و بی ارزش رو ارائه بدید . انقد محتوا ارزشمند تولید کنید میبینید کسی خرید نمیکنه انقد بزارید تا بالاخره یکی کلافه میشه خرید میکنه و حالا اون روز برنده توئه تو بدون هیچ هزینه ایی تونستی محصول بفروشی و از این کار انرژی گرفتی و میتونی قدرتمند تر ادامه بدی . پس محتوای ارزشمند رو فراموش نکن.

علاقه خودتان

همیشه سعی کنید در موضوعی تولید محتوا کنید که علاقه دارید البته به بازار کارش هم توجه کنید درسته در هر کاری افراد زیادی هستند که علاقه ایی مشابه کار شما دارند ولی ممکن است تعداد این افراد خیلی پایین باشد پس اول نیاز سنجی از علاقه خودتان را انجام بدید و در آخر اگر همه چی مناسب بود از علاقه خودتان تولید محتوا بکنید. چرا میگیم از علاقه خودتان؟ چون اگر به تولید محتوا در زمینه ایی که علاقه ندارید تولید محتوا کنید خیلی زود خسته و کلافه میشید برای همین میگیم در مورد علاقه تان تولید محتوا رو انجام بدید.

پیداکردن موضوع تولید محتوا
پیداکردن موضوع تولید محتوا

نتیجه گیری پیداکردن موضوع تولید محتوا

خب خوشحالیم تا اینجا همراه ما بودید و از این محتوا استفاده کردید . ما در این محتوا در مورد مهارت ، ارزشمندی محتوا و علاقه به موضوع محتوا صحبت کردیم امیدوارم شما در انتخاب موضوع محتوای خودتون این موارد را رعایت کنید و از آن ها استفاده کنید زیرا این تولید محتوا هست که شمارا معتبر میسازد و باعث اطمینان میشود . خیلی ممنون که تا اینجا همراه ما بودید خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام ما را از اینجا دنبال کنید در آن بهترین آموزش های طراحی سایت و رشد پیج اینستاگرام را بهتون توضیح میدیم و همچنین میتونید برای طراحی سایت با شماره ” 01142061175 ” یا به آدرس اینجا مراجعه کنید تا از تعرفه های طراحی سایت و امکانات ما مطلع بشید. موفق باشید.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   چگونه تبلیغ کنیم برای جذب مشتری

از اینجا اشتراک بزارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در facebook
×