دلایل استفاده از وردپرس

مقدمه دلایل استفاده از وردپرس

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز بلاگ ایکس . در پست دلایل استفاده از وردپرس تصمیم گرفتیم به نکاتی اشاره کنیم که شمارا موجاب کند که با وردپرس برای خودتان سایت طراحی کنید و از امکانات این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید .  خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید و در آن آخرین اخبار طراحی سایت و نکات کلیدی به همراه آموزش های افزایش مهارت را آموزش ببینید برای ورود به اینستاگرام ما میتوانید از اینجا اقدام کنید . همچنین برای طراحی سایت میتوانید با شماره ” 01142061175 ” یا برای دریافت امکانات و هزینه ها به  آدرس اینجا مراجعه کنید.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به طور رایگان در اختیار همه مردم جهان قرار گرفته است . ما از این سیستم برای طراحی سایت استفاده میکنیم این سیستم به دلایل خاصی خیلی در دنیا محبوب شده است که ما در این پست تصمیم گرفتیم این دلایل را بازگو کنیم .

رایگان بودن

خب اولین دلیلی که میشه به استفاده از وردپرس اشاره کرد رایگان بودن این سیستم است . یعنی شما میتوانید بستری برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا و… را راه اندازی کنید بدون این که هزینه ایی بپردازید ، ولی خب میتونید برای زیبا سازی به یک تیم طراحی سایت بسپارید تا برای شما به صورت اختصاصی سایت طراحی بکنه تا شما از آن استفاده کنید .

آسان بودن

خب همونظور که قبلا گفته شد وردپرس دارای مزیت های زیادی است که یکی دیگر از آنها آسان بودن آن است . یعنی هرکسی با دیدن پنل مدیریت سایت میتواند به راحتی حداقل یک سایت به صورت دست و پا شکسته طراحی بکند ولی خب هر کاری سختی های خودش را دارد و وردپرس هم خیلی پیچیده است و نمیشه گفت خیلی راحت است ولی خب میشه این سیستم رو آسان خطاب کرد.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   متوسط سرعت اینترنت ثابت در ایران: ۸.۵ مگابیت بر ثانیه

امنیت بالا

وردپرس بیش از اندازه امن هست و اگر سایتتون هک شد این کم کاری خودتون بوده . وردپرس افزونه های خاصی را ارائه داده برای امنیت سایت که شما با استفاده از آن ها میتوانید امنیت سایتتون رو به درجه های بالا برسانید و همچنین به دلیل بروز رسانی همیشگی وردپرس همیشه باگ های وردپرس فیکس میشود و نگرانی زیادی نباید از امنیت وردپرس داشت پس خیالون از این جهت راحت.

تنظیمات بالا

با وردپرس میتونید هرجای سایت خود را تغییر بدید و یا حتی میتوانید برای خود قالب اختصاصی طراحی بکنید که حداقل اختصاصی بودن قالب که طراحی بشه حداقل 10 میلیون هزینه داره ولی خب شما میتونید برای خودتون یک قالب اختصاصی طراحی کنید تا دستتون باز باشه و راحت بتونید هر تنظیماتی که دوست دارید روی سایتتون لحاظ بکنید. پس مورد بعدی میشود به امکان تنظیمات وردپرس اشاره کرد.

دلایل استفاده از وردپرس
دلایل استفاده از وردپرس

جمع بندی پست دلایل استفاده از وردپرس

خب در این پست ما به بررسی دلایل استفاده از وردپرس پرداختیم در این پست ما به رایگان بودن ،آسان بودن ،امن بودن و تنظیمات بالا اشاره کردیم و همه آن ها را به طور خلاصه توضیح دادیم امیدوارم از این پست لذت برده باشید و استفاده کرده باشید .  خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید برای دنبال کردن اینجا را لمس کنید ، و همچنین برای سفارش طراحی سایت میتوانید با شماره ” 01142061175 ” و یا به این آدرس مراجعه کنید .با تشکر از این که تا اینجا مارا دنبال کردید.