الگوریتم های باغ وحشی گوگل

مقدمه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس در پست الگوریتم های باغ وحشی گوگل تصمیم گرفتیم در مورد الگوریتم های گوگل که با اسم های جالبی شناخته میشن صحبت کنیم همانطور که مطلع هستید گوگل در هر سال بیشتر از 600 بار الگوریتم هاشو تغییر میده و بیشتر وقت ها زیاد در مورد تغییرات با کسی صحبت نمیکنه و اونوقته که سئو کار ها به آب و آتش میزنن تا بفهمند چه تغییراتی اعمال کرده تا خودشون رو بروز کنند . اگر در مرود سئو نمیدانید پیشنهاد میکنم پست : سئو چیست؟ معنای SEO به زبان ساده دنبال کنید . امیدوارم این پست را تا آخر دنبال کنید و خوشحال میشیم صفحه اینستاگرام مارو هم از اینجا دنبال کنید در اونجا انواع اطلاعیه های سایت و اخبار و تخفیف هارا اعلام میکنیم . همچنین میتونید برای سفارش طراحی سایت با شماره “01142061175” و یا به آدرس اینجا مراجعه کنید.

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم اول مرغ مگس خوار

این الگوریتم اولین الگوریتمی هست که توسط گوگل طراحی شده که کاربرد آن این است که عبارات های جست و جو شده کارابران را به طور کامل و ریز به ریز بررسی کنند و بعد از تجزیه تحلیل بهترین نتیجه را با بالا ترین سرعت در اختیار کاربران قرار دهند.

الگوریتم کبوتر
الگوریتم کبوتر

الگوریتم دوم کبوتر

این الگوریتم دومین الگوریتم گوگل است که به بررسی آن میپردازیم این الگوریتم به طور تخصصی جست و جو های محلی را مورد بررسی قرار میدهد برای برایش اهمیت دارد که شما از کجا در حال جست و جو هستید از چه لوکیشنی. این الگوریتم میتواند کسب و کار های محلی شمارا با دادن رتبه بهتر در نتایج بالا تر بیاورد تا برای شما تجربه خوبی رو رقم بزنند.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   اپیکیشن بهتره یا وبسایت؟
الگوریتم پنگوئن
الگوریتم پنگوئن

الگوریتم سوم پنگوئن

الگوریتم سومی که بررسی میکنیم الگوریتم پنگوئن است این الگوریتم لینک های خارجی را بررسی میکند . این الگوریتم با بررسی لینکدونی های موجود جلوی لینک دهی های بی کیفیت را میگیرد و اگر شما فردی هستید که لینک دهی بی کیفیت دارید قطعا گرفتار این الگوریتم هوشمند خواهید شد .

الگوریتم پاندا
الگوریتم پاندا

الگوریتم چهارم پاندا

الگوریتم بعدی الگوریتم پاندا هست این الگوریتم در سایت 2011 طراحی شده و هدفش هم جلوگیری از صفحات اسپم و محتواهای بی کیفیت بوده است . این الگوریتم بعد از گذشت چند وقت شروع به بررسی اعوامل دیگری مثل اعتبار وبسایت ها ، سرعت بارگزاری و رابط کاربری هم کرده است که تا به حال بسیار موفق هم بوده است

الگوریتم موش کور
الگوریتم موش کور

الگوریتم پنجم موش کور

این الگوریتمی هست که تصمیم میگیرد کی شما در نتایج محلی بالا تر نمایش داده بشید یا فیلتر بشید. این به آن معناست که کسب و کار های شما همیشه در یک جست و جو یکسان نمایش داده نمیشوند و هر بار متفاوت خواهند بود.

 

بررسی نهایی الگوریتم های باغ وحشی گوگل

خب در این محتوا تصمیم گرفتیم که در مورد تعدادی از الگوریتم های گوگل که اسم های با مزه ایی دارند صحبت کنیم و امیدواریم تا اینجا که این محتوا را خواندید از آن لذت برده باشی و خوشحال میشیم که حداقل مقداری از دانایی شمارو افزایش داده باشیم . شما با آشنا شدن این الگوریتم ها میتونید در سئو موفق باشید و بعد از طراحی سایتتون میتونید کسب و کار موفق خودتون رو طراحی بکنید البته اینم بدونید الگوریتم ها هر روز در حال تغییر و بهبود هستند و دور زدن گوگل به هیچ وجه امکان پذیر نیست چون قطعا بزودی متوجه خواهد شد . با تشکر از این که وقتتون رو به ما دادید .

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   برای تبلیغ چیکار کنیم؟