چطوری در اینستاگرام بمانیم؟

مقدمه

با عرض سلام خسته نباشید خدمت کاربران عزیز سایت بلاگ ایکس در این محتوا قصد دارید در مورد “چطوری در اینستاگرام بمانیم؟” صحبت کنیم . در این محتوا ما قصد داریم راه های افزایش فالوور و چطوری یک پیج رو مدیریت کنید صحبت کنیم . لطفا تا آخر این پست همراه ما باشید و فراموش نکنید که اینستاگرام مارو فالو کنید چون تمامی اخبار سایت رو از اونجا بهتون اطلاع رسانی میکنیم و همچنین پست های قرار داده شده در سایت را در اینستاگرام خودمون هم میزاریم پس لطفا از اینجا پیج اینستاگرام مارو دنبال کنید .

 

چرا باید در اینستاگرام فعالیت کنیم؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که تعداد قابل توجهی کاربر دارد و از طریق اون شما میتونید مقدار قابل توجهی کاربر(فالوور) جذب کنید و از آن ها کسب درآمد کنید . چطوری میشه از یک پیج اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ شما میتونید با تبلیغات و ارائه خدمات درآمد قابل توجهی کسب کنید که البته برای کسب درآمد از اینستاگرام ابتدا باید فالوور جذب کنید که ما در پست چطوری در اینستاگرام بمانیم؟ در این باره صحبت خواهیم کرد . همچنین پیشنهاد میشه پست علت ریزش فالوور اینیستاگرام را بخوانید .

چطوری در اینستاگرام بمانیم؟
چطوری در اینستاگرام بمانیم؟

 

چطوری در اینستاگرام بمانیم؟

برای این که در اینستاگرام بمونید و فراموش نشید یا فالووراتون کم نشه باید نکاتی رو رعایت کنید که در زیر چند مورد را بهتون میگیم :

مورد اول : شما حداقل هر روز یا یک روز در میون یک پست یا استوری بزارید، این فعالیت متداول باعث میشه شما توی اکسپلور اینستاگرام بالا بیاید که همین باعث جذب فالوور خواهد شد.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   چگونه مشتری پیدا کنیم؟

مورد دوم: در مورد دوم  میخوایم به این که با فالووراتون تعامل داشته باشید هر چند وقت یک بار لایو بزارید دایرکت هارو جواب بدید به طور کامل و با حوصله اشاره کنیم.

مورد سوم : شما باید یک بایو خوب برای خودتون بنویسید ، باید شما باید جواب چند سوال را به کسی که میخواد شمارو فالو کنه بده سوال اول”کار شما چیه” سوال دوم “چه چیزی به من میرسه شمارو فالو کنم؟ یا چرا باید فالوتون کنم؟ ” سوال سوم ” چطوری میتونم باهاتون ارتباط برقرار کنم؟” همیشه برای انتخاب یک بایو خوب لازمه این سوالات رو از خودتون بپرسید .

مورد چهارم : درست کردن پروفایل و هایلایت ها هست بهتره برای هایلایت هاتون یک کاور در نظر بگیرید تا از دید کاربر جذاب باشه و برای پروفایلتون هم یک لوگو در نظر بگیرید لازم نیست برای لوگو هزینه زیادی بکنید میتونید به بچه ها ما در تیم پشتیبانی تماس بگیرید باهم یک آِیکون یا لوگو به انتخاب هم بگیرید برای پروفایلتون شماره تماس تیم طراحی سایت ما “01142061175” .

مورد پنجم : برای پست هاتون یک قالب در نظر بگیرید یعنی تمام پست هاتون یک ظاهر ثابتی داشته باشه که کاربر لذت ببره استفاده از موج ها و یا رنگ های نسبتا شاد (توجه کنیم چشم کاربر اذیت نکنه )خیلی باعث جذب کاربر خواهد شد.

مورد ششم : برای پیجتون سایت در نظر بگیرید اگه محصولی میفروشید یا فقط تولید محتوا میکنید بهتره از یک سایت هم استفاده کنید درآمد سایت خیلی بیشتر از اینستاگرام خواهد بود و اگه روزی اینستاگرام از بین بره شما باید یک جا برای کسب درآمد داشته باشید که خیالتون راحت باشه برای همیشه هست و میتونید برای طراحی سایت برای پیج اینستاگرامتونه به صفحه اصلی سایت ما از اینجا اقدام کنید تا تعرفه های طراحی سایت رو مشاهده کنید یا همچنین میتونید با شماره تماس “01142061175” تماس بگیرید.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   مزیت های اس اس ال

 

چطوری در اینستاگرام بمانیم؟
چطوری در اینستاگرام بمانیم؟

حرف آخر

در این پست ما قصد داشتیم در مورد چطوری در اینستاگرام بمانیم ؟ صحبت کنیم و تا جایی که امکان داشت تمامی نکات لازمه برای ماندن در اینستاگرام و  داشتن یک پیج خوب و ماندگاری شما در این فضا صحبت کریدم امیدوارم تمامی این نکات رو به صورت کامل انجام بدید هر سوالی ام داشتید میتونید به اینستاگرام پیج ما پیام ارسال کنید تا باهاتون ارتباط برقرار کنیم . امیدوارم موفق باشید .