شرایط فروش سایپا ویژه دی 98 اعلام شد

قرار بود با صدور مجوز افزایش قیمت و عرضه خودرو توسط خودروسازان با قیمت کمتر از 5 درصد قیمت بازار نه تنها قیمت‌ها در بازار کنترل شود، بلکه سودی که به جیب دلالان و مافیای خودرو می‌رود نیز به جیب خودروساز و مردم عادی بازگردد، اما همه این موارد و قولی که وزیر صنعت داد، عملی نشده و حتی قیمت خودرو ها دوباره افزایش شدیدی یافت و فاصله قیمت کارخانه و بازار مجددا زیاد شد. خودروسازان نیز در طی چند ماه گذشته با توقف عرضه خودرو به بازار، به رشد قیمت ها دامن زدند. آیا در چنین وضعیتی شرایط فروش سایپا می تواند آبی بر آتش بازار خودرو باشد؟

پیش فروش سایپا

پیرو اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرده است:

برای کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش های جدیدی از سوی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد. گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت 20 درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.

به گفته بابایی هر مشتری می تواند با کد ملی و کد پستی در این پیش فروش سایپا یک خودرو خریداری کند.

شرایط فروش سایپا کوییک ویژه 3 آذر 98 [به روز رسانی]

سایپا در حدود یک ساعت قبل از ارائه طرح فروش سایپا کوییک با رینگ فولادی و بدون فرمان برقی با قیمت 61 میلیون و 220 هزار تومان و با ارائه 5 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان خبر داد. این طرح فروش با شرط باقی ماندن سند خودرو برای یکسال در رهن شرکت ارائه شده است و نحوه پرداخت با ارائه 3 چک چهار ماه خواهد بود.

کوییک شرایط فروش

سایپا در حالی تاریخ تحویل کوییک را 30 روز پس از پذیرش اسناد عنوان کرده است که برخی از متقاضیان از عدم تحویل خودروهای فروش فوری خود، هفت ماه پس از ثبت نام در طرح های فروش سایپا خبر می دهند.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   افت شدید قیمت تاثیر شیوع کرونا بر بازار خودرو ایران

شرایط فروش سایپا 151 ویژه 2 دی 98 [به روز رسانی]

شرکت سایپا در نظر دارد خودروی سایپا 151 را با شرایط اعتباری ویژه به متقاضیان عرضه نماید. این طرح روز دوشنبه مورخ 98/10/02 ساعت 10 صبح در نمایندگی‌های مجاز گروه سایپا فعال می باشد.

* مبلغ چک ها 1/589/000 تومان می باشد.

شرایط فروش سایپا ویژه پنجم دی 98 [به روز رسانی]

شرکت سایپا طرح جدید پیش فروش ویژه دی ماه محصولات خود را با عنوان “طرح هفت” از روز پنجشنبه 98/10/05 راس ساعت 10 صبح آغاز می نماید. مشتریان محترم و نمایندگان مجاز گروه خودروسازی سایپا می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی نسبت به ثبت نام محصولات، مطابق جدول ذیل اقدام نمایند.

شرایط فروش سایپا

طرح جدید فروش فوری خودرو کوییک – 9 دی 98 [به روز رسانی]

به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند در راستای تنظیم بازار، شرایط فروش فوری اعتباری خودروی کوئیک دنده ای بصورت اینترنتی با استفاده از اعتبارات شرکت لیزینگ رایان سایپا در روز دوشنبه مورخ 98/10/09 رأس ساعت 10 صبح از طریق سایت فروش اینترنتی به شرح جدول ذیل فعال خواهد شد.

نکات مهم این ثبت نام سایپا :

در این روش فروش امکان اخذ چک، صرفاً از شخص خریدار میسر است. در صورت عدم رعایت موضوع مذکور، ضمن ابطال درخواست خرید، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید.

در فروش های فوری اعتباری پس از واریز وجه اولیه، مشتری محترم باید حداکثر طی مدت دو هفته کلیه مدارک مربوطه را به نمایندگی تحویل نموده و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهد. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه مشتریان محترم به نمایندگی و همچنین عدم تکمیل مراحل ثبت نام و یا عدم رعایت تحویل چک مطابق بند فوق، امکان پذیرش نهایی پرونده میسر نبوده و وجه واریز شده به حساب شرکت سایپا، به مشتری محترم عودت می گردد.

پیشنهاد میکنم اینم ببینید :   سهمیه بنزین ویژه سفرهای نوروز و علت کاهش بنزین از کارت سوخت